Tymbark - U 10

Bądź jak Twój piłkarski idol i wygraj koszulkę reprezentacji Polski!

12.04.2018
Bądź jak Twój piłkarski idol i wygraj koszulkę reprezentacji Polski!

Pasjonujesz się futbolem? Kibicujesz reprezentacji Polski? To wiadomość właśnie dla Ciebie! Wystartował konkurs dla dzieci, które w reprezentantach Polski widzą swoich piłkarskich idoli. Zabawę organizuje Polski Związek Piłki Nożnej, który wraz ze sponsorami - firmami Tymbark i Electrolux ufundował fantastyczne nagrody. Co zrobić by wygrać? Daj się ponieść piłkarskim emocjom, Na zdjęciu lub filmie pokaż nam, do którego z kadrowiczów potrafisz się w największym stopniu upodobnić.

 

„Bądź jak Twój piłkarski idol” to konkurs dla najmłodszych fanów piłki nożnej, którzy trzymają mocno kciuki za „biało-czerwonych”. By wygrać komplet gadżetów oraz koszulkę reprezentacji Polski, należy zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie konkurs.zpodworkanastadion.pl. Wystarczy, że miną, gestem, ubiorem lub w inny kreatywny sposób upodobnisz się do wybranego członka piłkarskiej reprezentacji Polski. Następnie, zdjęcie bądź filmik przedstawiające propozycję stylizacji prześlesz wypełniając z rodzicem formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu wraz z uzasadnieniem za co cenisz wybranego piłkarza.

 

7688_konkurs_grafika_2.png

  

Tym, którzy w najbardziej kreatywny sposób upodobnią się do swojego idola, rozdamy cotygodniowe zestawy piłkarskich gadżetów, a spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy najciekawsze, nagrodzone koszulką reprezentacji Polski oraz zestawem upominków od firm Tymbark i Electrolux. Organizatorem konkursu jest PZPN, organizator Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” czyli największych rozgrywek piłkarskich dla dzieci w Europie.


W konkursie mogą brać udział dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia. Aby wziąć udział w konkursie należy w terminie od 11 kwietnia do 15 maja 2018 roku zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy oraz przesłać swoje zgłoszenie w formie zdjęcia lub wideo. 

 

Nie czekaj i już dziś daj swojemu dziecku szansę poczuć się jak Lewandowski i spółka! Szczegóły dotyczące konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz galerie z najciekawszymi zgłoszeniami znajdują się na stronie konkurs.zpodworkanastadion.pl.

OCEŃ ZDJĘCIE00