Tymbark - U 10

Mamy Mistrzynię Europy!

28.06.2013

Paulina Dudek, która z reprezentacją województwa lubuskiego wygrała VII edycję Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, jako kapitan polskiej reprezentacji poprowadziła nasze piłkarki do złotego medalu Mistrzostw Europy do lat 17. Polska reprezentacja pokonała Szwecję 1:0. Jest to największy sukces w historii polskiego piłkarstwa kobiecego.

W 2007 r. Paulina została wybrana najlepszą zawodniczką finału ogólnopolskiego VII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wraz z koleżankami z drużyny stanowiącej reprezentację województwa lubuskiego w nagrodę wyjechała na mecz słynnej Barcelony rozgrywany na Camp Nou.

Na zdjęciu Paulina odbiera nagrodę dla najlepszej zawodniczki. W Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" grała z numerem 4. na koszulce, w reprezentacji podobnie.