Tymbark - U 10

Zwycięzcy Turnieju obejrzą mecz Polska-Gruzja

10.06.2015
Zwycięzcy Turnieju obejrzą mecz Polska-Gruzja

Mistrzowie Polski do lat 10 i 12, czyli zdobywcy Pucharu Tymbarku, przyjadą do Warszawy już 11 czerwca, by w ramach nagrody za zwycięstwo w XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, obejrzeć na Stadionie Narodowym eliminacyjny mecz Polska – Gruzja. Ale to nie jedyna atrakcja, która czeka na dzieci.


Biało-czerwone emocje w nagrodę


Już 13 czerwca zwycięzcy XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” będą mieli okazję do kibicowania reprezentacji Polski w niezwykle ważnym meczu z Gruzją, który zostanie rozegrany w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy we Francji. Zwycięstwo w tym spotkaniu w znaczącym stopniu przybliży podopiecznych Adama Nawałki do awansu. Oprócz meczu reprezentacji na Stadionie Narodowym, dla zwycięskich drużyn z województwa zachodniopomorskiego, małopolskiego, łódzkiego i opolskiego przygotowane zostały liczne atrakcje. Przed meczem dziewczęta i chłopcy wezmą również udział w ekskluzywnym spotkaniu z całą reprezentacją Polski, podczas którego będą mieli okazję porozmawiać ze swoimi idolami i zebrać autografy oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. W ciągu 4 dni pobytu w stolicy dzieci będą mogły m.in. wziąć udział w zamkniętym dla zewnętrznych obserwatorów treningu reprezentacji Polski. Również specjalnie dla nich, trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski przeprowadzą wyjątkową sesję treningową, po której dla każdego zostaną przygotowane indywidualne wskazówki treningowe, tak by dziewczęta i chłopcy mogli dalej rozwijać i doskonalić swój piłkarski talent. Podczas kilkudniowego pobytu w Warszawie nie zabranie również atrakcji turystycznych.

 

– Zwycięzcy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” są prawdziwymi szczęśliwcami. Nie każdy ma bowiem szansę zobaczyć na żywo mecz reprezentacji Polski na wypełnionym po brzegi Stadionie Narodowym w Warszawie. Już czuję wyjątkową, magiczną wręcz atmosferę, jaka będzie towarzyszyła temu spotkaniu. Dla tych dzieciaków będzie to niesamowite przeżycie, które zapadnie w ich pamięci na zawsze. Może też ich ukierunkować sportowo, rozbudzić fantazje piłkarskie. Możliwość spotkania z najlepszymi polskimi zawodnikami, to zaś spełnienie marzeń każdego kibica. Wymienienie się uśmiechami, spojrzeniami, przybicie piątek, zamienienie kilku zdań, zrobienie zdjęcia czy wzięcie autografu – nie ma lepszego prezentu. To będą wyjątkowe dni dla uczestników Turnieju. Dni, których nie zapomną do końca życia – powiedział Stefan Majewski, dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, wielki Przyjaciel Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.   

 

- Na najbliższy weekend do Warszawy przyjadą najlepsi z najlepszych – młodzi i utalentowani piłkarze i piłkarki, którzy wygrali XV edycję Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Ukoronowaniem ich ciężkiej pracy i długiej drogi, która rozpoczęła się od eliminacji gminnych, a swój finał miała na Stadionie Narodowym jest m.in. spotkanie z Reprezentacją Polski i obecność na eliminacyjnym meczu Polska-Gruzja. Jestem przekonany, że będzie to dla dzieci doskonałą motywacją to dalszych treningów, które być może, doprowadzą ich kiedyś do gry w Reprezentacji Polski - powiedział Krzysztof Pawiński, Prezes Zarządu Grupy Maspex Wadowice i współwłaściciel firmy Tymbark.