Tymbark - U 10

Zwycięzcy Turnieju Tymbarku spotkali się z Reprezentacją Polski

11.06.2015
Zwycięzcy Turnieju Tymbarku spotkali się z Reprezentacją Polski

Zdobywcy Pucharu Tymbarku w kategoriach U-10 i U-12 spełnili swoje piłkarskie marzenie! Drużyny chłopców z województwa zachodniopomorskiego i łódzkiego oraz piłkarki z Małopolski i Opolszczyzny, wzięli dziś udział w wyjątkowym spotkaniu z piłkarzami Reprezentacji Polski, prowadzonej przez trenera Adama Nawałkę, w ramach nagrody głównej za zwycięstwo w XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 

Spotkanie odbyło się w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, gdzie trwa zgrupowanie Reprezentacji Polski przed eliminacyjnym meczem z Gruzją. - Bardzo jestem dzisiaj podekscytowany. Cały dzień czekaliśmy na to spotkanie z Reprezentacją – mówi Hubert z drużyny U-12 reprezentującej województwo łódzkie. W ekskluzywnym spotkaniu udział wzięła cała Reprezentacja Polski ze sztabem oraz trenerem Nawałką i Zbigniewem Bońkiem. Kadrowicze na stojąco, oklaskami przywitali każdą zwycięską drużynę Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Podczas spotkania zwycięzcy Turnieju mogli porozmawiać z piłkarzami, zrobić sobie wspólne zdjęcia oraz zdobyć autografy swoich idoli. Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak odpowiadali na pytania dziewcząt i chłopców, opowiadając o swoich początkach i piłkarskich przeżyciach.

 

- Bardzo się cieszę, że spotkałam piłkarzy Reprezentacji. Fajnie było móc  zrobić sobie z nimi zdjęcie i wziąć autograf. Ten dzień będę pamiętała do końca życia – powiedziała Ania, zawodniczka reprezentacji województwa małopolskiego w kategorii U-12. Spotkanie było częścią nagrody głównej za zwycięstwo w XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Jutro dzieci wezmą udział w oficjalnym treningu Reprezentacji, a w sobotę będą dopingować piłkarzy trenera Nawałki na Stadionie Narodowym, w meczu przeciwko Gruzji.

OCEŃ ZDJĘCIE00