Tymbark - U 10

Lista zawodników - pobierz formularz

23.10.2014
Lista zawodników - pobierz formularz

Drodzy Trenerzy i Nauczyciele,


uprzejmie informujemy, że mogą Państwo przygotować listy zawodników do udziału w etapie gminnym i powiatowym XV Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” również bez konieczności rejestracji zawodników w systemie extranet. Wystarczy wydrukować poniższy formularz i wypełnić go odręcznie.

 

LISTA ZAWODNIKÓW - FORMULARZ

 

Aby zespół mógł wystąpić w rozgrywkach XV edycji Turnieju należy wypełnioną i podpisaną przez dyrektora szkoły lub prezesa UKS listę zawodników przywieźć na zawody i wraz z obowiązkowymi dokumentami (zgoda rodzica, zaświadczenie o stanie zdrowia dziecka, ważna legitymacja szkolna) dostarczyć w dniu rozgrywek do biura zawodów, przekazując osobie odpowiedzialnej za organizację rozgrywek.

 

Jednocześnie przypominamy, że zawodników można też zgłaszać przy użyciu systemu extranet. Osoby, które dokonały rejestracji list zawodników w systemie extranet prosimy o wydruk listy zawodników ze swojego konta.

 

Pierwsze mecze zostaną rozegrane po 27 października. Harmonogramy rozgrywek będą dostępne od poniedziałku w zakładce ‘ROZGRYWKI’.