Tymbark - U 10

Prestiżowa Nagroda dla Turnieju

24.03.2017
Prestiżowa Nagroda dla Turnieju

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” otrzymał Nagrodę Biznesu Sportowego - DEMES. Został uznany za najlepszy projekt promujący aktywność fizyczną w Polsce.


Prestiżowe nagrody zostały wręczone podczas XIII Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się 23 marca na PGE Narodowym. Uroczystość ta miała miejsce w ramach Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ – największego wydarzenia integrującego branżę sportową i biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas Gali uhonorowane zostały osoby, organizacje oraz projekty, które w 2016 roku wniosły szczególny wkład w rozwój polskiego sportu. 

 

Kategoria Aktywne Społeczeństwo, w której uhonorowano Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to tegoroczna nowość na gali. Nagroda stanowi odpowiedź na aktualne potrzeby społeczeństwa w obszarze aktywności fizycznej i ruchu. Turniej wybrano tym samym najlepszym projektem w Polsce, który na celu ma angażowanie do uprawiania sportu.

 

Nagrody Biznesu Sportowego to najbardziej prestiżowe wyróżnienia w Polsce w dziedzinie sportu i biznesu. W skład tegorocznego konkursu weszło 13 kategorii, w każdej z nich przyznawana została jedna statuetka.