Tymbark - U 10

Rozpoczął się Finał Ogólnopolski

30.04.2016
Rozpoczął się Finał Ogólnopolski

30 kwietnia, przed południem na Placu Defilad w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie Finału Ogólnopolskiego XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  


W samym centrum Warszawy zainaugurowany został Finał Ogólnopolski XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Blisko 800 dziewczynek i chłopców do lat 10 i 12 reprezentujących 16 województw przemaszerowało w głośnym i barwnym korowodzie, by na Placu Defilad wziąć udział ceremonii otwarcia i losowania grup.

 

5383_20160430cslg0026.jpg

 

Uroczystego otwarcia rozgrywek dokonał Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Sławomir Rusinek, współwłaściciel firmy Tymbark. W losowaniu wzięli udział również m.in. Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN oraz Roman Kosecki były reprezentant Polski. Wydarzenie uświetnił wytęp wokalistki Margaret, która rozgrzała publiczność i doskonale bawiła się z dziećmi. Po otwarciu, wszystkie drużyny rozpoczęły rozgrywki fazy grupowej na boiskach treningowych Legii oraz Agrykoli, gdzie będą rywalizować również w dniu 1 maja.

 

5385_20160430cslg0004.jpg

 

Zwycięzców XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” poznamy 2 maja na PGE Narodowym tuż przed finałem Pucharu Polski. W przerwach między meczami Turnieju wystąpi zespół Sound'n'Grace. Każdy bilet na finał Pucharu Polski upoważnia do wejścia 2 maja od godz. 10 na mecze finałowe Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

 

Wszyscy, którzy nie pojawią się osobiście na PGE Narodowym by kibicować najlepszym zawodnikom i zawodniczkom do lat 10 i 12 w Polsce, mogą śledzić transmisję meczów finałowych, która dostępna będzie na oficjalnej stronie turnieju – www.zpodworkanastadion.pl. Bezpośrednio z PGE Narodowego mecze dzieci skomentują Tomasz Zimoch oraz Mateusz Borek.

 

 

OCEŃ ZDJĘCIE00