Tymbark - U 10

Spotkanie z Reprezentacją

13.05.2014
Spotkanie z Reprezentacją

Dla czterech najlepszych drużyn XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wczorajszy dzień był okazją do wyjątkowego spotkania z piłkarską Reprezentacją Polski.


Drużyny dziewcząt z Małopolski i województwa lubelskiego oraz chłopców z Dolnego Śląska i Małopolski odwiedziły wczoraj w Hamburgu kadrę selekcjonera Adama Nawałki tuż przed oficjalnym treningiem poprzedzającym mecz z Niemcami.

 

Do spotkania, w którym wzięli udział wszyscy kadrowicze doszło w hotelu, w którym mieszkają biało-czerwoni. Dla zwycięzców XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” była to wyjątkowa okazja do osobistego poznania i porozmawiania m.in. z Arturem Borucem, Grzegorzem Krychowiakiem, Sławomierem Peszką, a także trenerem Adamem Nawałką oraz prezesem Zbigniewem Bońkiem. Po wymianie autografów oraz wspólnych zdjęciach doszło również do konkursu żonglerki, w którym brylował m.in. Jakub Wawrzyniak.

 

Tuż po spotkaniu dzieci miały okazję do podziwiania sowich idoli na boisku podczas oficjalnego treningu, który przeprowadzony został na stadionie St. Pauli w Hamburgu. Dla najlepszych drużyn dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12 w Polsce, wczorajsze atrakcje to tylko jeden z elementów nagrody głównej za zwycięstwo w XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Dziś sami rozegrają mecze towarzyskie z rówieśnikami z Niemiec oraz będą kibicować biało-czerwonym w spotkaniu z zespołem prowadzonym przez trenera Joachima Loewa, które odbędzie się na stadionie Imtech Arena w Hamburgu.

OCEŃ ZDJĘCIE00