Tymbark - U 10

Tymbark z Turniejem do 2020 roku

25.01.2016
Tymbark z Turniejem do 2020 roku

Długofalowa współpraca firmy Tymbark z Polskim Związkiem Piłki Nożnej


Firma Tymbark oraz Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyły umowę o współpracy przy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Nowy kontrakt będzie obowiązywać do 2020 roku.


Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to obecnie największa, piłkarska impreza dla dzieci w Europie. Rozgrywki dziewcząt i chłopców odbywają się w trzech kategoriach wiekowych (U-8, U-10, U-12), a miejscem wielkiego finału już od dwóch lat jest Stadion Narodowy w Warszawie. Na mocy zawartej umowy firma Tymbark będzie głównym sponsorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” przez kolejne pięć edycji, czyli do 2020 roku. W tym okresie areną wielkiego finału będzie Stadion Narodowy w Warszawie. Jest to pierwsze tak długoterminowe przedłużenie umowy.  

 

To znakomita wiadomość, bo Tymbark sprawia, że najmłodsi piłkarze w kraju dalej będą w najlepszych rękach – komentuje Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. 

 

W tym roku mija 10 lat odkąd Tymbark współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i jest głównym sponsorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Przez ten okres rozgrywki niesamowicie się rozwinęły – frekwencja wzrosła 20-krotnie, a Turniej stał się marką, która gwarantuje uczestnikom doskonałą organizację i unikalne przeżycia. 

 

Nasze zaangażowanie w rozwój dziecięcej piłki nożnej w Polsce nie jest przypadkowe i jednorazowe. Jesteśmy głównym sponsorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” już od 10 lat. W tym okresie w Turnieju wzięło udział prawie 1,3 miliona dzieci z całej Polski. Chcemy by kolejne pięć lat współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oznaczały dalszy rozwój Turnieju – powiedział Krzysztof Pawiński, Prezes Maspex.

 

3721_appa6574_2.jpg

 

Obecnie trwa XVI edycja Turnieju, która swój finał będzie mieć 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski.

 

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to impreza, która jeszcze w 2007 roku liczyła 16 tysięcy uczestników. Dziś tę liczbę należy przemnożyć... 20 razy. Po raz pierwszy z poważną piłką zetknęli się w rozgrywkach tego Turnieju aktualni reprezentanci Polski: Arkadiusz Milik czy Piotr Zieliński. Dziś reputacja Turnieju sprawia, że każde kolejne otwarcie zapisów to kilkadziesiąt tysięcy zawodników więcej – dodaje Prezes Boniek.

 

3722_kkk_2498.jpg

OCEŃ ZDJĘCIE00