Tymbark - U 10

Weź udział w piłkarskiej majówce

20.04.2018
Weź udział w piłkarskiej majówce

To będzie długi weekend majowy pełen piłkarskich emocji. Młodzi piłkarze z całej Polski zmierzą się o prawo gry na PGE Narodowym podczas Finału Ogólnopolskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Piłkarskie święto rozpocznie się w niedzielę (29.04.) uroczystą paradą przy stadionie PGE Narodowym oraz ceremonią otwarcia i losowaniem grup. 30 kwietnia i 1 maja zawodnicy będą rywalizować na boiskach Agrykoli i bocznych Legii Warszawa, a 2 maja najlepsi z nich zagrają w domu reprezentacji Polski, na murawie PGE Narodowego, tuż przed finałem Pucharu Polski. Kibicuj razem z nami i zobacz, jak spełniają się wielkie piłkarskie marzenia!

 

Po wielu miesiącach sportowej rywalizacji, tysiącach spotkań i dziesiątkach tysięcy strzelonych bramek nadszedł czas na Finał Ogólnopolski XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym mistrzowie województw zagrają o prawo gry w Wielkim Finale na PGE Narodowym. Piłkarskie święto młodych piłkarzy rozpocznie się w niedzielę 29 kwietnia uroczystą paradą przy stadionie PGE Narodowym oraz ceremonią otwarcia i losowania grup (wejście od Ronda Waszyngtona). 30 kwietnia i 1 maja dziewczęta i chłopcy będą rywalizować na boiskach Agrykoli i bocznych Legii Warszawa by 2 maja zagrać na PGE Narodowym. W akcji zobaczymy 64 najlepsze dziecięce drużyny w Polsce w kategoriach wiekowych U-10 i U-12.

 

Organizatorzy przygotowali w tym czasie szereg atrakcji dla najmłodszych. Zgromadzonych pasjonatów piłki do zabawy zaprosi DJ Ucho. Pod PGE Narodowym uśmiechy na twarzach zapewnią występy artystyczne i koncert znanego z programu „Must Be The Music” skrzypka Tomasza Dolskiego. Paradę Finalistów uświetni swoją obecnością m.in. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Piłkarska Majówka nabierze rumieńców w poniedziałek. Wtedy to zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego, otwierający serię trwających przez wtorek i środę meczów prowadzących do finałowych starć o Puchar Tymbarku. Zobacz, jak możesz kibicować i bawić się razem z nami:

 

Plan Piłkarskiej Majówki


Dzień I (29.04.) - od godz. 17:45

Wielkie otwarcie Turnieju przy PGE Narodowym (wstęp wolny, od Ronda Waszyngtona)

 

Dzień II (30.04.) - godz. 10:00-16:00

Faza grupowa Finału Ogólnopolskiego na boiskach bocznych Legii i Agrykoli (wstęp wolny)

 

Dzień III (1.05.) - godz. 10:00-16:00

Faza pucharowa Finału Ogólnopolskiego na boiskach bocznych Legii i Agrykoli (wstęp wolny)

 

Dzień IV (2.05.) - godz. 10:00-14:00

Wielki Finał Turnieju na PGE Narodowym (wstęp za okazaniem biletu na Finał Pucharu Polski)

 

Piłkarska Majówka z Turniejem to także szansa na fantastyczne nagrody dla kibiców. Wizyta na PGE Narodowym czy boiskach Agrykoli i Legii to doskonała okazja by razem z turniejowymi zawodnikami upodobnić się do swojego „Piłkarskiego Idola” i wygrać koszulkę reprezentacji Polski oraz zestaw gadżetów od Sponsorów Turnieju, firm Tymbark i Electrolux.