Tymbark - U 10

Zapisy przedłużone do 28 września

25.09.2015
Zapisy przedłużone do 28 września

Jeżeli Państwa drużyny nie zostały jeszcze zapisane do rozgrywek XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to informujemy że na dokończenie procesu zgłaszania drużyn opiekunom pozostał czas jeszcze do poniedziałku 28 września do godz. 24:00.

 

Aby drużyna mogła zagrać w rozgrywkach opiekun drużyny musi przejść proces zgłaszania drużyn wykonując 3 poniższe kroki:

 

1.       Załóż konto na portalu www.laczynaspilka.pl

 

Aby to zrobić należy kliknąć w ten link: https://www.laczynaspilka.pl/rejestracja.html

Po uzupełnieniu wszystkich danych i kliknięciu przycisku ‘zarejestruj’ otrzymają Państwo na swoją skrzynkę email wiadomość z linkiem aktywującym konto, który należy kliknąć lub wkleić do przeglądarki. Dopiero, gdy konto będzie aktywne można zgłosić drużynę do Turnieju.

Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć maila z linkiem aktywacyjnym – prosimy o sprawdzenie skrzynki „SPAM” lub kontakt pod numerami: 22 55 12 324 lub 22 55 12 226 oraz turniej@pzpn.pl

 

2.       Zgłoś drużyny

 

Jeżeli masz już założone i aktywne konto na portalu www.laczynaspilka.pl możesz zgłosić drużyny, które wezmą udział w Turnieju. Aby to zrobić wejdź na stronę www.zpodworkanastadion.pl i kliknij na przycisk ‘zgłoś drużynę’, który widoczny jest po prawej stronie (poniżej logo Turnieju). Następnie zaloguj się do swojego konta, używając swojego adresu email jako loginu oraz ustanowionego hasła. Po zalogowaniu wypełnij formularz zgłoszeniowy i wpisz liczbę drużyn, które zagrają w rozgrywkach, w każdej z kategorii. Po poprawnym wypełnieniu formularza wyświetli się komunikat potwierdzający zgłoszenie zespołu do rozgrywek oraz otrzymasz wiadomość email potwierdzającą zapisanie drużyn.

 

3.       Zgłoś listę zawodników

 

Aby zgłoszone drużyny mogły zagrać w rozgrywkach należy do każdej z nich dopisać listę zawodników, którzy będą je reprezentować. Żeby uzupełnić listy zawodników należy wejść na stronę www.zpodworkanastadion.pl i kliknąć przycisk ‘zgłoś listę zawodników’ który widoczny jest po prawej stronie (poniżej logo Turnieju). Następnie trzeba zalogować się do swojego konta. Po zalogowaniu, powinna wyświetlić się lista drużyn, które zostały zgłoszone do turnieju. By dopisać listę zawodników do zespołu wystarczy kliknąć na przycisk ‘lista zawodników’. Po przejściu do listy zawodników, kliknij przycisk ‘dodaj’ i uzupełnij dane pierwszego zawodnika i jego opiekuna. A następnie powtórz tę czynność wprowadzając dane pozostałych zawodników. Po uzupełnieniu całej listy wydrukuj ją i zbierz wymagane podpisy.  

 

Dopiero po wykonaniu wszystkich trzech kroków drużyna jest poprawnie zgłoszona i może zagrać w Turnieju. Drużyny można zgłaszać tylko do 28 września, a termin dodawania list zawodników zostanie wydłużony.

 

linki do pomocnych materiałów:

Regulamin:

http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin

Instrukcja zgłaszania drużyn – wideo:

http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/edycja-xvi/instrukcja-zglaszania-druzyn-wideo/441

Instrukcja rejestracji list zawodników – wideo:

http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/jak-zglosic-liste-zawodnikow-wideo/442

 

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości – prosimy o kontakt pod numerami telefonów:

+48 (22) 55 12 324 lub +48 (22) 55 12 327 lub +48 (22) 55 12 226  lub +48 (33) 870 84 55