Tymbark - U 10

Zgłoś drużynę do 17. edycji Turnieju

14.06.2016
Zgłoś drużynę do 17. edycji Turnieju

Wystartowały zapisy do XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2016/2017. Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest pod linkiem: 


https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html lub po kliknięciu w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ widoczny na stronie głównej Turnieju po prawej stronie.

 

W rozgrywkach uczestniczyć mogą szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe oraz Akademie Młodych Orłów, a także organizacje sportowe niezarejestrowane w systemie extranet PZPN. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12.

 

Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin 

 

Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu.

 

Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek - oryginalną koszulkę treningową. W związku z przedłużeniem okresu zapisów zespoły można zgłaszać do 10 października.

 

Mecze finałowe XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy będą uczestniczyć w meczu Reprezentacji Polski.

 

JAK ZGŁASZAĆ DRUŻYNY

 

W celu zgłoszenia drużyn do rozgrywek trener musi założyć konto (osoby, które mają takie konto nie muszą go ponownie zakładać) na portalu Polskiego Związku Piłki Nożnej: www.laczynaspilka.pl. Aby to zrobić na stronie logowania do formularza zapisowego, na którą wchodzimy kilkając w przycisk ‘Zgłoś drużynę’, należy wybrać opcję: ‘Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się’ i wypełnić wniosek o założenie konta. Następnie na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć by aktywować konto. Osoby, które mają już założone konto na portalu Łączy nas piłka nie muszą go zakładać.

 

Po aktywacji konta można zgłosić drużyny do udziału w XVII edycji Turnieju. Aby dokonać zgłoszenia liczby drużyn, które przystąpią do rozgrywek Turnieju należy wejść na stronę www.zpodworkanastadion.pl i kliknąć na przycisk ‘Zgłoś drużynę’, który znajduje się po prawej stronie, a następnie zalogować na swoje konto używając adresu email oraz hasła. Aby móc zgłosić liczbę drużyn w formularzu, należy być zalogowanym na swoje konto w portalu www.laczynaspilka.pl. Po wypełnieniu wniosku zgłaszającego liczbę drużyn otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji.

 

Instrukcja zgłaszania drużyn do XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 

1. Na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk 'Zgłoś drużynę’ i przenosimy się na stronę logowania do formularza zapisów.

 

2. By zalogować się do formularza zapisów trzeba wcześniej założyć konto na portalu Polskiego Związku Piłki Nożnej: www.laczynaspilka.pl (osoby, które mają takie konto nie muszą go ponownie zakładać). Aby to zrobić należy wybrać opcję: ‘Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się’ i wypełnić wniosek o założenie konta. Następnie na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć by aktywować konto.

 

3. Gdy konto jest aktywne ponownie na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ i logujemy się do formularza zapisów używając adresu email i hasła do konta w portalu www.laczynaspilka.pl 

 

4. Po wypełnieniu formularza zgłaszającego drużyny na podany mail przesłana będzie wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia.

 

 

Przed rozpoczęciem rozgrywek opiekunowie drużyn będą musieli w terminie od 1 do 30 września zgłosić listę zawodników, którzy wystąpią w każdej z drużyn. W tym celu należy zalagować się do systemu dostępnego pod tym adresem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html 

 

W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów technicznych – prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +48 (22) 55 12 324 lub +48 (22) 55 12 226 lub +48 (33) 870 84 55.


Szczegółowych informacji na temat rozgrywek w poszczególnych województwach udzielają Koordynatorzy XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.


LISTA KOORDYNATORÓWINSTRUKCJA WIDEO - JAK KROK PO KROKU ZGŁOSIĆ DRUŻYNĘWięcej o starcie nowej - 17. edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" przeczytasz w tym artykule: http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/startuje-17-edycja-turnieju/514