Tymbark - U 10

Zgłoś drużynę do XIX edycji Turnieju!

11.07.2018
Zgłoś drużynę do XIX edycji Turnieju!

Do 7 PAŹDZIERNIKA można zgłaszać drużyny do XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2018/2019. 

 

Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html lub po kliknięciu w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ widoczny na stronie głównej Turnieju po prawej stronie.

 

W Turnieju mogą wziąć udział drużyny, które reprezentują następujące podmioty:

a. Szkoły Podstawowe,
b. Uczniowskie Kluby Sportowe,
c. Kluby sportowe,
d. Inne – podmioty prowadzące działalność sportowo-edukacyjną.

 

Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12.

 

W rozgrywkach wszystkich szczebli mogą brać udział wyłącznie zespoły składające się z zawodników:

urodzonych od 1 stycznia 2011 do 31 grudnia 2012 - (dla kategorii U- 8),

urodzonych od 1 stycznia 2009 do 31 grudnia 2010 - (dla kategorii U-10),

urodzonych od 1 stycznia 2007 do 31 grudnia 2008 - (dla kategorii U-12).

 

 

Szczegółowy regulamin znajduje się pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/o-turnieju/regulamin 

 

Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu.

 

Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek - oryginalną koszulkę treningową. Drużyny można zgłaszać do 7 października. 

 

Mecze finałowe XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozegrane zostaną na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, a nagrodą główną jest wyjazd na mecz piłkarski.

 

JAK ZGŁASZAĆ DRUŻYNY

 

1. Na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk 'Zgłoś drużynę’ i przenosimy się na stronę logowania do formularza zapisów.

 

2. By zalogować się do formularza zapisów trzeba wcześniej założyć konto na portalu Polskiego Związku Piłki Nożnej: www.laczynaspilka.pl (osoby, które mają takie konto nie muszą go ponownie zakładać). Aby ja założyć należy wybrać opcję: ‘Zarejestruj się’ i wypełnić wniosek o założenie konta. Następnie na podany mail przesłany zostanie link aktywacyjny, w który trzeba kliknąć by aktywować konto.

 

3. Gdy konto jest aktywne ponownie na stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl klikamy w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ i logujemy się do formularza zapisów używając adresu email i hasła do konta w portalu www.laczynaspilka.pl i klikamy w opcję 'Krok I: - zgłoś drużynę'. 

 

4. Po wypełnieniu formularza zgłaszającego drużyny na podany mail przesłana będzie wiadomość z potwierdzeniem zgłoszenia.

 

ZOBACZ INSTRUKCJĘ W FORMIE WIDEO


 

 

Przed rozpoczęciem rozgrywek opiekunowie drużyn będą musieli w terminie od 1 do 7 października zgłosić listę zawodników, którzy wystąpią w każdej z drużyn. 

 

W przypadku pytań, wątpliwości lub problemów technicznych – prosimy o kontakt pod numerami telefonów: +48 (22) 55 12 324 lub +48 (22) 55 12 226 lub +48 (33) 870 84 55.

 

Informacji o Turnieju udzielają również Koordynatorzy Wojewódzcy:

LISTA KOORDYNATORÓW WOJEWÓDZKICH - XIX EDYCJA