Tymbark - U 10

Zobacz reklamę Turnieju z Arkadiuszem Milikiem

13.04.2016
Zobacz reklamę Turnieju z Arkadiuszem Milikiem

Napastnik reprezentacji Polski Arkadiusz Milik występuje w spocie telewizyjnym reklamującym Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.


Na mocy przedłużonej niedawno umowy z firmą Tymbark Arkadiusz Milik jako ambasador Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którego rozgrywkach grał kiedyś jako dziecko, bierze udział w działaniach komunikacyjnych i reklamowych XVI edycji Turnieju. Reprezentant Polski wystąpił w spocie reklamowym, który opowiada o wsparciu i dobrych radach, które Milik daje swoim młodszym kolegom – uczestnikom Turnieju o Puchar Tymbarku, tuż przed Wielkim Finałem, którego decydujące mecze rozegrane zostaną 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Piłkarz motywuje ich do ciężkiej pracy i niepoddawania się, nawet gdy na boisku przeżywają trudne chwile. W spocie występuje Ambasador Turnieju – Arek Milik oraz sześcioro uczestników ubiegłorocznej edycji Pucharu Tymbarku: Milena, Kinga, Zuzia, Maciek, Przemek oraz Marcel. W reklamie wykorzystane są również ujęcia obrazujące Wielki Finał Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który odbył się rok temu na Stadionie Narodowym. Jest to już trzeci spot promujący rozgrywki o Puchar Tymbarku, w którym wystąpił Arkadiusz Milik, dwa poprzednie miały emisję rok temu.

 

- W dzieciństwie sam grałem w tym Turnieju, dlatego teraz cieszę się, że już jako reprezentant Polski mogę być jego Ambasadorem. Z podziwem i satysfakcją patrzę jak Turniej od moich czasów rewelacyjnie się rozwinął. Dziś mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym. To fantastyczna promocja piłki nożnej i świetna okazja dla dzieci do zaprezentowania swojego talentu. Rok temu gościłem podczas Finału Ogólnopolskiego na Stadionie Narodowym  i do dziś pamiętam ten uśmiech i radość dzieci, dla których występ na murawie stadionu, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa Reprezentacja Polski był niesamowitym przeżyciem i na pewno motywacją do dalszych treningów. Trzymam kciuki za tegorocznych uczestników i mam nadzieję, że ktoś z nich pójdzie w moje ślady i za kilka lat będzie strzelać gole dla Reprezentacji Polski – powiedział Arkadiusz Milik, napastnik Reprezentacji Polski i Ajaksu Amsterdam.

 

Arkadiusz Milik jest oficjalnym Ambasadorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” od 2015 r. kiedy podpisał pierwszą umowę z firmą Tymbark, czyli głównym sponsorem rozgrywek.  Ten rok jest szczególny dla firmy Tymbark, ponieważ mija dokładnie 10 lat od kiedy sponsoruje ona rozgrywki o Puchar Tymbarku, a jednocześnie obchodzi jubileusz 80 lat istnienia, co również zostało zaakcentowane w spocie reklamowym.

 

Zapraszamy do obejrzenia reklamy