Tymbark - U 10

Rozgrywki

1778_22.jpg


Harmonogram XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 

  • Zapisy: 20 stycznia - 21 lutego 2014 r.
  • Finały Powiatowe: 3 - 21 marca 2014 r.
  • Finały Wojewódzkie: 26 marca - 12 kwietnia 2014 r.
  • Finał Ogólnopolski: 30 kwietnia - 2 maja 2014 r.

 

 

H A R M O N O G R A M Y   R O Z G R Y W E K   P O W I A T O W Y C H

 

województwo łódzkie

pobierz

 

województwo mazowieckie

pobierz

 

województwo dolnośląskie

pobierz

 

województwo pomorskie

pobierz

 

województwo lubuskie

pobierz

 

województwo śląskie

pobierz

 

województwo warmińsko-mazurskie

pobierz

 

województwo małopolskie

pobierz  Nowy Sącz

 

województwo zachodniopomorskie

pobierz

 

województwo opolskie

pobierz

 

województwo podlaskie

pobierz

 

województwo lubelskie

pobierz

 

województwo świętokrzyskie

pobierz

 

województwo wielkopolskie

pobierz

 

województwo kujawsko-pomorskie

pobierz

 

województwo podkarpackie

pobierz

 

 

 

REGULAMIN

pobierz


OŚWIADCZENIE RODZICA

pobierz

 

SCHEMAT BOISKA

pobierz

 

KOORDYNATORZY WOJEWÓDZCY TURNIEJU

(odpowiedzialni za organizację rozgrywek na etapie powiatowym oraz wojewódzkim)

lista

 

Finały Wojewódzkie 2014

 

 

województwo  miejsce data  kat.
Mazowieckie  Bemowski Ośrodek Piłki Nożnej, ul. Obrońców Tobruku 11, 01-494 Warszawa 26.03  U-10 
27.03  U-12
Łódzkie  CHKS Łódź, ul. Kosynierów Gdyńskich 18, 93-357 Łódź  28.03  U-10 
29.03  U-12
Opolskie  Stadion Miejski, ul. Sportowa 1, 49-304 Brzeg 31.03  U-12
01.04  U-10
Dolnośląskie  Stadion OSiR, ul. Ślaska 35a, 58-100 Świdnica 02.04  U-10 
03.04  U-12
Lubuskie  Kompleks Arena Żagań, ul. Jana Kochanowskiego 6, Żagań 04.04  U-10 
05.04  U-12
Wielkopolskie  Śremski Sport, ul. Staszica 1a, Śrem 07.04  U-10 
08.04  U-12
Zachodniopomorskie  Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka, ul. Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg 09.04  U-10 
10.04  U-12
Pomorskie  Stadion Arki Gdynia, ul. Olimpijska 5, 81-538 Gdynia 11.04  U-10 
12.04  U-12
Kujawsko-pomorskie  Stadion WDY w Świeciu nad Wisłą, ul. Sienkiewicza 18, 86-100 Świecie  26.03  U-12
27.03  U-10
Warmińsko-mazurskie  Stadion Miejski przy ul. Sienkiewicza 1, Iława 28.03  U-10 
29.03  U-12
Podlaskie  Stadion OSiR w Sokółce ul. Mariańska 31, 16-100 Sokółka  31.03  U-12
01.04  U-10
Lubelskie  Boiska treningowe OSiR na Rotundzie, 22-400 Zamość
ul. Królowej Jadwigi 8 
02.04  U-10 
03.04  U-12
Świętokrzyskie Klub sportowy GOKSIR Nowiny, ul. Perłowa 1, 26-052 Nowiny 04.04  U-10 
05.04  U-12
Małopolskie  COM COM Zone, Nowa Huta, ul. Ptaszyckiego 6,  31-979 Kraków  07.04  U-10 
08.04  U-12
Śląskie  Stadion LKS Pasjonat Dankowice, ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice 09.04  U-10 
10.04  U-12
Podkarpackie MOSiR Stalowa Wola, ul. Hutnicza 15, 37-450 Stalowa Wola 11.04  U-10 
12.04  U-12